BİZDEN HABERLER..


12.04.2013 :
Tekirdağ Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi "öğrenci dijital takip sistemi" başarıyla kuruldu.
27.07.2013 :
Tekirdağ 50.Yıl Ortaokulu "öğrenci dijital takip sistemi" başarıyla kuruldu.
2012 :İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi "Optik Okuyucu Sistemi" başarıyla kurulmuştur:
...
Sosyal Medyada Paylaş

Okullar, Dershaneler, Etüt Merkezleri, Özel Kurs ve Ders Büroları için..

Toplam 3,7 MB boyutundaki bu programla, herhangi bir optik okuyucu veya tarayıcıdan okutulan tüm SBS, YGS, LYS, KPSS, YDS sınavlarının değerlendirilmesi, Birebir Etüt ve derslerin takibi, birebirlerin LCD ekrana yansıtılması, Kiosk kullanılarak birebir alınması, Öğrenci kayıt, Muhasebe takibi, SMS, Okul zil sistemi, Devam-Devamsızlık takibi işlemlerini yapabilirsiniz. Aşağıdaki butondan programı indirip kurabilir ve tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

Tekno Sınav yazılımı ile onlarca ayrıntılı rapor alabilirsiniz. İsterseniz raporlarınızı renkli ve matbu olarak ta alabilirsiniz.

Sınav Değerlendirme

Gelişmiş özellikleri ile yüzlerce dershanenin tercihi olan programımız ile deneme sınav sonrası ölçme ve değerlendirme faaliyetlerinize hız ve verimlilik katacaksınız.

Devamsızlık Takibi

Öğrencilerin devam , devamsızlık takibi, geç ve izin kağıdı isteklerini hem programımız ile hemde entegre çalışan kiosklardan yönetebilirsiniz.

Cep Telefonu Mesaj

Programımız vasıtası ile istediğiniz duyuruyu SMS ile gönderebilirsiniz. Sınav sonucu ve devamsızlık duyuruları gibi mesajlar gönderebilirsiniz.

Öğrenci Muhasebe

Kurumunuzun bütün muhasebe ve kayıt süreçlerini etkili ve güvenli şekilde yönetebilirisiniz. Taksitlendirme programı vasıtası ile yapabilirsiniz.

Devamsızlık Takibi

Öğrencilerin devam , devamsızlık takibi, geç ve izin kağıdı isteklerini hem programımız ile hemde entegre çalışan kiosklardan yönetebilirsiniz.